Romanyadan Türkiyeye Nasıl Gidebilirim

Romanyadan Türkiyeye Nasıl Gidebilirim

Öncelikle bu yazımızı iyi okumalısınız belki bir çoğumuz buna cesaret bile edemiyoruz.Bu yazımızla tüm korkularınızı yenecek Türkiyeye rahat rahat gidebileceksiniz. Aşşağıda size bir adet gidiş haritası sundukki bu yol Ankaradan İstanbula yada Sivastan Tokata gider gibi rahat bir şekilde yolculuk yapacak derecede hazırlanıp kendimizce analiz edilmiştir.

Romanyadan Türkiyeye Nasıl Gidebilirim

Romanyadan Türkiyeye Nasıl Gidebilirim

Romanyadan Türkiyeye Nasıl Gidebilirim

Romanyadan Türkiyeye Nasıl Gidebilirim

Türkiye Yolunda Türk Restaurantları Mevcutmu

Evet Türk restaurantları mevcut size verdiğimiz haritada zaten bir çok Türk plakalı tır görmeniz mümkündür. Size verdiğimiz harita o kadar keyifli bir yola sahip ki bizler artık gözü kapalı bir şekilde yolculuk yapıyor eskiden bulgar dağlarında kaybolan ve korku dolu o orman yollarından sizleri koruyoruz. İçimizde daha iyi bir yol bilen olabilir onlarında bize iletişim kısmından tecrübelerini paylaştığı taktirde sizlere aktaracak ve bu gurbet yolunu sorun olmaktan çıkartacağız.

Yolda Ne Gerekli

Arkadaşlar romen gümrüğünden geçip bulgara giriş yaparken bir çoğunuzun bildiği ruvinet dalgası vardır. Bu sistemi artık online olarak değiştirselerde gümrükten çıktıktan sonra varna yolu kavşağındakiyeşil benzinliktende tedarik edebilirsiniz. Ama sakın ruvinet olayını unutmayın yolda polis yakaladığı an cezayı basar.

Gelelim Yolun Ayrıntılarına

Arkadaşlar sizlere verdiğimiz haritadaki yol gurkovo olarak görünmektedir. Zaten gurkovaya gelen arkadaşlarımız Türkiyeye çok yaklaşmış artık tamamen bulgardan kopmuş demektir. Gurkovaya gelince haritanızı iptal edip tekrar edirne yada hamzabeyli sınır kapısı yazarsanız hedefe ulaşmış olursunuz.Peki sadece 1 yolmu var Türkiyeye gitmek için elbette hayır , ama diğer bizim bildiğimiz 2 yol hem çok ormanlık alandan gidiyor hemde dağlık ve tır çok.

Hangi Navigasyonu Kullanmak Daha İyi

Biz Sygic denen programı kullanmaktayız fakat programı marketlerden indirip telefonunuza kurunca haritalar kısmından europa yı seçip Romanya , Bulgaristan ve Türkiyeyi mutlaka indirmelisiniz.Program sizlere 21 günlük bir premium özellik veriyor daha sonra normal sürüme geçiyor.Premium kısmında nerede benzinlik nerede radar hepsini gösteriyor. Sizlere tavsiyemiz bu programdır.

Ve yine söylediğimiz gibi sizin bildiğiniz daha kaliteli ve kısa yol varsa bizlere iletişim kısmından yazarak diğer takipçilerimizle paylaşıp bu sorunu ortadan kaldıracağız.

Şimdiden İyi Tatiller !!

admin