Mini-Röportaj: Ana Maria Mocanu

Moda, sanat, müzik, spor, tıp, sosyal medya, eğitim ve daha birçok alanda kendini kanıtlamış ünlüler, influencerlar ve özel isimlerle yaptığımız röportajlar serisine devam ediyoruz. Serinin onbirinci röportajını ünlü dansçı, model, TV show asistanı ve iş kadını Ana Maria Mocanu ile yapıyoruz. Kendisine bizlere zaman ayırdığı için çok teşekkür ediyoruz. İşte karşınızda Mini-Röportaj: Ana Maria Mocanu

Mini-Röportaj: Ana Maria Mocanu

ROMEN HAVASI:

Hem modellik, hem dans hem de kendi işinin sahibi olmak…Bu hevesin, bu isteğin kaynağı nedir?

ANA MARIA MOCANU:

Dans küçük yaşlarımdan beri benim tutkumdu. Müzik açar, annemin ayakkabılarını alır ve saatlerce ayna karşısında dans ederdim. Dans benim tutkum ve daha sonra bunu bir iş haline getirdim.

ROMEN HAVASI:

Kariyerinde karşılaştığın en büyük engel nedir ve bu engeli nasıl aştın?

ANA MARIA MOCANU:

Yıllar boyunca birkaç engelle karşılaştım ve ben bir iyimser olduğum için hepsini gülümseyerek aştım. Her zaman “daha kötüsü de olabilirdi” derim. Bazı insanlar naifliğimden faydalandılar.

ROMEN HAVASI:

Son yıllarda Romanya’nın nasıl değiştiğini düşünüyorsun ve bu değişimdeki rolünü nasıl görüyorsun?

ANA MARIA MOCANU:

Romanya, dünya gibi zamanla değişti. Herkes hareket halinde ve evrim geçiriyor. Bu benim ülkem ve Romanyalı olduğum için gurur duyuyorum.

ROMEN HAVASI:

Hiç Türkiye’yi ziyaret ettin mi? Bu ülkede seni çeken şey nedir ve Türk kültürünün Romanya’yı nasıl etkileyebileceğini düşünüyorsun?

ANA MARIA MOCANU:

Türkiye’ye 6 kez gittim. Ben ve kız kardeşlerim iki başarılı estetik operasyon geçirdik. Eğer yaşayacağım bir ülke seçecek olsaydım kesinlikle Türkiye olurdu. İnsanları, yemekleri ve özellikle müzikleri hoşuma gidiyor. Eğer henüz Türkiye’yi ziyaret etmediyseniz, tavsiye ederim.

ROMEN HAVASI:

Tutkularını takip etmek ve kendi işlerini geliştirmek isteyen gençlere ne gibi tavsiyelerin var?

ANA MARIA MOCANU:

Sezgilerini ve hayallerini takip etmeleri önemlidir. Engellere rağmen pes etmemeleri gerekir. Çünkü güzel şeyler, beklemediğiniz anda ve çalışarak gerçekleşir.

Mini-Interviu: Ana Maria Mocanu

ROMEN HAVASI:

Cum ai ajuns să îți găsești pasiunea pentru modeling, dans și antreprenoriat?

ANA MARIA MOCANU:

Cu dansul a fost pasiunea mea de mică. Îmi amintesc ca puneam muzica,luam pantofii cu tot ai mamei mele și dansam in oglinda ore întregi. Este pasiunea mea dansul și ulterior am transformat-o intr-un bussines.

ROMEN HAVASI:

Ce a fost cel mai mare obstacol pe care l-ai întâmpinat în cariera ta și cum ai depășit acest obstacol?

ANA MARIA MOCANU:

De a lungul anilor au fost mai multe,și cred ca le-am depășit cu zâmbetul pe buze pentru ca eu sunt o persoana f optimista . Întotdeauna zic se putea și mai rău. Au fost oameni care au abuzat de naivitatea mea.

ROMEN HAVASI:

Cum crezi că România s-a schimbat în ultimii ani și cum îți vezi rolul în această schimbare?

ANA MARIA MOCANU:

România sa schimbat odata cu timpul ca și lumea toată. Suntem in continua mișcare și toată lumea evoluează. Este țara mea și sunt mândra ca sunt românca .

ROMEN HAVASI:

Ai vizitat vreodată Turcia? Ce ți-a atras atenția în această țară și cum crezi că cultura turcă poate influența România?

ANA MARIA MOCANU:

Am fost in Turcia de 6 ori. Am și doua operații estetice făcute cu succes in Turcia. Si eu și surorile mele. Dacă as alege o țara unde sa trăiesc cu siguranța ar fi Turcia. Îmi plac oamenii,mâncarea,muzica mai ales. Dacă nu a ți vizitat oameni dragi încă Turcia va recomand cu drag.

ROMEN HAVASI:

Ce sfaturi ai pentru tinerii care își doresc să urmeze o carieră în modeling, dans sau antreprenoriat?

ANA MARIA MOCANU:

Sa își urmeze intuiția și visul. Este cel mai important. Sa nu se de-a bătuți indiferent de obstacole. Pentru ca lucrurile frumoase se întâmpla când te aștepți mai puțin și prin munca.

418 kişi bu yazıyı okudu

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: